Ostutingimused

ÜLDTINGIMUSED

1. Baka OÜ (edaspidi Kauba müüja) müüb kaupa ja kauba ostja (edaspidi Klient) ostab kaupa domeenil www.kondoom.ee asuva e-poe vahendusel.
2. Kauba müüjal on õigus mistahes ajal teha pakutavatesse e-poe toodetesse muudatusi.
3. Kauba müüjal on kliendi nõusolekul õigus saata kliendi e-maili aadressile uudiseid, pakkumisi ja muud infot. Kliendil on õigus loobuda Kauba müüja e-kirjade saamisest, teavitades sellest Kauba müüjat vastavasisulise e-mailiga aadressil info@kondoom.ee .
4. Kasutajatuge osutatakse e-maili teel info@kondoom.ee . Kõikidele kirjadele vastatakse võimalusel esimese 24h jooksul. Kasutajatuge osutatakse eesti ja inglise keeles.

OSTU SOORITAMINE

1. Ostu sooritamisega annab Klient omapoolse nõusoleku ning kinnitab, et ta on tutvunud, läbi lugenud ning mõistnud ostutingimustes sätestatut.
2. Toodete hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu.
3. Toodete juures nähtavad toonid sõltuvad kasutatavast arvutimonitorist ja võivad paista erinevad toodete tegelikest toonidest.
4. Ostu sooritamise protsess on lahti kirjutatud ostujuhendis.
5. Tellimuse vormistamisel on näha tellimuse sisu ja tellimuse kogumaksumus.

TELLIMISAEG

1. Tellimus loetakse sooritatud SEB või Swedbank panga pangalinke kasutades peale „Tagasi kaupmehe juurde“ nupu vajutamist. Muudes pankades pangaülekandega tasudes, loetakse tellimus sooritatuks peale raha laekumist Baka OÜ kontole.
2. Tellimus saadetakse välja maksimaalselt 2-3 kalendripäeva jooksul. Võimalusel toimetatakse kaup tellijani kiiremini.

KOHALE TOIMETAMINE

1. Kaupa on võimalik kohale toimetada DPD Eesti AS või SmartPosti pakiautomaati kasutades kliendi poolt antud kohaletoimetamise aadressile või Tellija poolt valitud SmartPosti pakiautomaati.

2. Tellimused lähetatakse kliendile vastavalt DPD Eesti AS ja SmartPost saadetiste tingimustele.

3. Tellides kaupu väljapoole Eesti Vabariigi territooriumi eeltoodud kohaletoimetamise viisid ja hinnad ei kehti. Sellisel juhul lepitakse kaupade kohaletoimetamise viisi ja hindade osas kokku e-posti teel või muul viisil.

GARANTII JA KAUPADE TAGASTAMINE

1. Kaupadele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras ning vaid koos ostuarvega. Garantii ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest.
2. Ostetud toodetele kehtib 14-päevaline tagastusõigus. Toote tagastamiseks esitab klient vastava sooviavalduse e-posti aadressile info@kondoom.ee ning tagastab ostetud kauba mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates toote kätte saamisest. Tagastatav kaup peab olema rikkumata, kasutamata ja originaalpakendis.
3. Tagastatud kauba eest kantakse raha tagasi samale arvelduskontole, mida kasutati kauba eest tasumisel. Müüja kannab raha antud kontole 14 päeva jooksul alates tagastatud kauba kätte saamisest.
4. Kauba tagastamisega seotud kulutuste eest tasub Klient ning need ei kuulu hüvitamisele Kauba müüja poolt.

RAHA TAGASTAMINE

1. Kui tellimuse täitmisel tekivad müüja või tootjapoolsed tarneprobleemid, siis sellest teavitatakse viivitamatult Klienti. Kui seoses tarneprobleemidega ei ole võimalik tellimust täita, siis kantakse Kliendile raha tagasi 14 kalendripäeva jooksul.

ANDMEKAITSE

1. Klient annab selge ja teadliku nõusoleku Kauba müüjale enda isikuandmete töötlemiseks tellimuse täitmise eesmärgil.
2. Kauba müüja ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
3. Kauba müüja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kolmandatele isikutele v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.
4. Pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal.